Změna v představenstvu Pražské plynárenské

na svém jednání dne 6. 2. 2018 odvolala Dozorčí rada Pražské plynárenské z funkce dosavadního člena představenstva Ing. Aloise Těšitele a s okamžitou účinností jmenovala na jeho místo Ing. Vladimíra Vavřicha. Nově jmenovaný člen představenstva uplatní v rámci Pražské plynárenské své bohaté zkušenosti získané v předcházejících managerských pozicích a zejména zkušenosti z oblasti energetiky, kdy v minulosti působil mimo jiné jako člen představenstva a obchodní ředitel ČEZ ESCO, a. s.
Aktuality

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.