/// Vážení zákazníci kategorie velkoodběratelů, prohlášení zákazníka k zastropování cen od 1.1.2023 jsme pro vás připravili zde /// Informace k povinnosti zajištění dodávek plynu v mimořádné tržní situaci podle § 19g zákona č. 458/2000 Sb. naleznete zde. ///

Co všechno získáte

Vždy budete mít doma ideální teplotu, a přitom snížíte náklady na vytápění až o 22 %*. Jak? Dodáme vám jedničku mezi chytrými termostaty. K termostatu patří aplikace s funkcemi, které jinde nenajdete a automaticky regulují teplotu. Postaráme se o váš kotel a na dálku ho budeme kontrolovat. Navíc prvním 100 zákazníkům dáme termohlavici v hodnotě 2 350 Kč za 1 Kč.

*Data z interního průzkumu, který proběhl v prosinci 2021 ve všech zemích, kde zákazníci Tado využívají.

Termostat a instalace

Dostanete od nás termostat německé značky tado⁠° a odborně ho nainstalujeme, aby dobře spolupracoval s vaším kotlem. Profesionální instalace je podmínkou správného fungování celého systému.

Chytré ovládání přes aplikaci

Co umí? Třeba automaticky zastavit topení, jakmile v místnosti otevřete okno. Z GPS poznat, jestli jste odešli nebo se blížíte domů a podle toho nastavit topení. Každý měsíc spočítat, kolik jste ušetřili. A mnoho dalšího. Aplikace je v angličtině, ale rychle se v ní zorientujete a samozřejmě vám s ní rádi poradíme.

Monitoring a servis

Kontrolní jednotka nám umožní váš kotel na dálku sledovat. Pokud nastane porucha, budeme moci adekvátně reagovat a případně k vám poslat servisního technika. Jednou ročně váš kotel také důkladně zkontrolujeme a vyčistíme. Pravidelným servisem snížíte spotřebu plynu o 30 %.

Ještě větší úspory díky termohlavicím

K termostatu si můžete pořídit chytré termohlavice umožňující nastavit teplotu v různých místnostech individuálně. V ložnici přes den nemusíte topit vůbec, a tak snadno ušetříte.

Kolik to stojí

Služba se skládá ze dvou částí, které nelze objednávat jednotlivě.

Tado a příslušentsví

  • Cena zařízení včetně instalace
5 450 Kč drátová verze (jednorázový poplatek) 6 450 Kč bezdrátová verze (jednorázový poplatek)

Chytrý servis kotle

  • Aplikace, která se automaticky postará
    o optimalizaci vytápění.
  • Každý rok provedeme důkladný servis kotle.
  • Správnou funkčnost kotle budeme sledovat
    přes dálkový monitoring.
289 Kč měsíčně

FAQ

Od kdy bude služba k dispozici a jak si ji můžu objednat?

Jak to probíhá?

S jakými značkami kotlů je termostat Tado kompatibilní?

Proč je servis kotle důležitý a co obsahuje?

Uvidím v aplikaci, kolik šetřím?

formright
formleft

Termohlavice v hodnotě 2 350 Kč za 1 Kč

Službu spustíme během pár týdnů a prvních 100 objednávek obdrží chytrou termohlavici za 1 Kč. Zanechte na sebe kontakt, ať vám o tom dáme včas vědět.

Osobní údaje
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské
©2002-2023 Pražská plynárenská , a.s | Podmínky používání webu