Pojištění autoasistence AXA

Pojištění autoasistence AXA

Pražská plynárenská, a. s., připravila pro své zákazníky a jejich rodinné příslušníky výhodné Pojištění autoasistence Česká republika a Evropa u společnosti AXA ASSISTANCE, která je předním světovým poskytovatelem asistenčních služeb a pojištění.

Pokud cestujete autem po České republice a Evropě, pojištění autoasistence vám poskytne pomoc v případě událostí, ke kterým došlo během cesty: porucha vozidla, nehoda, krádež vozidla, poškození pneumatik nebo nedostatek paliva. Nemusíte mít již starost s hledáním nejbližšího servisu, s komunikací s automechanikem nebo o vysoké částky za odtah vozu.

Není třeba chodit nikam na pobočku. Pojištění autoasistence si můžete sjednat online pohodlně a během několika minut.

Co zahrnuje pojištění autoasistence AXA

  • opravu vozidla
  • odtah vozidla v případě poruchy
  • přepravu posádky do cíle odtahu vozidla nebo do místa ubytování (pokud nelze opravu uskutečnit týž den)
  • možnost zapůjčení náhradního vozidla až na 7 dní
  • v případě odcizení vozidla: ubytování oprávněné osoby v místě pojistné události, nebo zapůjčení náhradního vozidla, nebo dopravu oprávněné osoby do cíle cesty (místa ubytování či do místa bydliště)
  • pomoc při ztrátě, odcizení nebo zabouchnutí klíčů od automobilu, defektu pneumatiky nebo vybití baterie či zamrznutí motoru

 

Jak sjednat pojištění autoasistence AXA

  • stačí si vybrat variantu pojištění Standard, Komfort nebo Premium
  • kliknout na odkaz Sjednat pojištění
  • vyplnit potřebné údaje

Číslo pojištění na kartě AXA ASSISTANCE – základní program „Pojištění asistenčních služeb v domácnosti“ je číslo smlouvy u PP, a. s.

 

Varianty pojištění autoasistence ČR a Evropa

 

Premium

Komfort

Standard

Oprava vozidla

Odtah vozidla

Neomezený

50 km

Do nejbližšího servisu

Přeprava posádky do cíle odtahu vozidla nebo do místa ubytování (pokud nelze opravu uskutečnit týž den) 

✓ 

Zapůjčení náhradního vozidla 

7 dní

5 dní

-

Odcizení vozidla

Odtah vozidla ze zahraničí do vlasti

-

Vyslání náhradního řidiče (při hospitalizaci řidiče po nehodě/poruše) 

-

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.