Zapojujeme se do okamžité pomoci postižené části Jihomoravského kraje způsobené tornádem

Pražská plynárenská posílá prostřednictvím transparentního veřejného účtu Člověk v tísni 100.000 Kč. Každý zaměstnanec se může samostatně zapojit a přidat se tak k předsedovi představenstva Martinu Pacovskému, který již přispěl na tento účet soukromě.

Další pomoc budeme řešit v následujících dnech se zástupci postižených obcí.

Je to velké neštěstí, ale spolu to zvládneme. Přejeme obyvatelům postižených obcí i IZS mnoho sil! Jsme s Vámi MORAVO!

 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.