PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ PODPOŘILA PROGRAM DOTOHO!

Program DoToho! je určen pro majitele nebo vedoucí pracovníky, jejichž společnost má obrat od 3 do 300 milionů korun nebo alespoň tři zaměstnance. Součástí programu jsou individuální mentoringová setkání, více než 50 workshopů a digitální knihovna plná praktických zkušeností. Přihlásit se můžete na https://dotoho.pro/. Díky podpoře partnerů je program zcela zdarma.

Předseda představenstva Pražské plynárenské a.s. Martin Pacovský o programu DoToho!: „V této nelehké situaci cítíme povinnost podpořit podnikání v Praze, kde působíme. Rozhodli jsme se proto přispět platformě DoToho! nejen finančně, ale také poskytnutím know-how našich předních expertů na řízení firmy i krizových manažerů. Věřím, že díky vzájemné podpoře dokážeme toto období nejen překonat, ale společně pomůžeme nastavit více moderní a inovativní byznysový ekosystém.“

Aktuality

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.