Neobávejte se, že s koncem obchodníka je ohrožena dodávka zemního plynu. My se o Vás postaráme!!

Vzhledem ke skutečnosti, že v posledních dnech začíná docházet k prvním úpadkům dodavatelů energií, chce Pražská plynárenská ubezpečit veřejnost, že je plně připravena, jako Dodavatel poslední instance, neprodleně zajistit odběratelům postiženým výše uvedenou situací dodávku zemního plynu.

Odběratelé se tedy nemusí obávat, že s případným koncem jejich současného dodavatele je pro ně v nadcházejícím zimním období ohrožena dodávka zemního plynu.  Povinnost dodávky zemního plynu v těchto případech přebírá automaticky a okamžitě v rámci Prahy a okolí, dle Energetického zákona, Pražská plynárenská.

Uvedené nevyžaduje žádnou aktivitu ze strany odběratele, proběhne zcela automaticky a naše společnost bude postupně všechny dotčené odběratele sama kontaktovat.  Do šesti měsíců mají následně čas na případný výběr nového dodavatele, přičemž budeme samozřejmě rádi, když jím i nadále zůstane Pražská plynárenská, jako silná, zkušená a stabilní společnost ve vlastnictví hlavního města Prahy, která se o své zákazníky vždy umí postarat.

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.