Penzion Karolína

Trnava u Zlína 32
763 18 Trnava u Zlína 32

Email: rolimpex@rolimpex.cz

10 % z ceny ubytování

Ubytovací pokoje a apartmány s WC a koupelnou v oblasti Hostýnských vrchů, venkovní bazén 3,5 x 7,5 m s lehátky, tělocvična. Cyklistické trasy, lyžařský vlek, dobrá dopravní dostupnost.
Lůžková skladba: 1x jednolůžkový pokoj, 3x třílůžkový pokoj, 1x Apartmán (2 lůžka+2 přistýlky).

V každém pokoji je k dispozici komfortní nábytek, WC, sprcha s teplou i studenou vodou, lednička s minibarem a kabelová televize. Apartmán je oddělen od hlavní budovy pensionu spojovacím mostem. V Apartmánu je k dispozici kromě WC a sprchy s teplou i studenou vodou také čajová kuchyňka s veškerým příslušenstvím, přispívající k pohodlnému vaření. Druhý pokoj je zařízen v mysliveckém stylu. Je zde lednička s minibarem, barevná televize, minisystém (rádio+CD+přehrávač), sedací souprava a nábytek.

Celoročně je zde k dispozici recepce, uzamykatelné parkoviště, prodej cukrovinek, dárkových a hygienických potřeb a prodej nápojů.
Stravování – možnost snídaní, nebo polopenze. Klienti mohou použít společenskou místnost s BTV, salonek, tělocvičnu s půjčovnou sportovního nářadí, půjčovnu horských kol , pronájem garáží, úschovnu cenných předmětů apod.

Možnost krátkodobých i dlouhodobých pobytů (již od 1 noci).

Pro všechny klienty je po domluvě možnost zajištění dopravy osob, či zavazadel.

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.