Venus Trade and Tour

Ječná 10
120 00 Praha 2

Tel.: 224 919 176

- 11% z letní katalogové nabídky
- 15% z letní katalogové nabídky pro SENIORY starší 60 let
slevu 1.000 Kč pro dospělé osoby a 500 Kč pro děti z ceny zájezdu "Last minute" a speciální nabídky Levně na Kypr (do Řecka) - nejen pro seniory. Sleva se vztahuje na držitele zákaznické karty i na všechny doprovázené osoby cestující společně. Slevy nelze sčítat ani kombinovat s jinými slevami či akcemi. Lze ji uplatnit pouze v CK VTT v Praze, ev. v Brně.

V období Firstminute nabídek je možné samozřejmě čerpat tyto výhodnější slevy dle nabídky VTT - více na http://www.vtt.cz/informace/slevovy-program

Cestovní kancelář je od roku 1990 tradiční specialista na Řecko, řecké ostrovy a Kypr. Zájezdy jsou na 8-12 dnů - pobytové, poznávací, kombinované nebo se speciálním programem. Odlety Praha, Brno a Ostrava.

Mezi nabízené destinace patří:
Ostrov Kypr, ostrovy Thassos, Korfu, Zakynthos, Samos, Lesbos, Rhodos, Kos, Kréta (oblasti Heraklionu i Chanie/Rethymna), z řecké pevniny Olympská riviéra (Pierie) a poloostrov Peloponés.

Pokud si z běžné nabídky nevyberete, velmi rádi Vám připravíme dovolenou "na míru" dle Vašich požadavků. Specializujeme se též na nabídky pro kolektivy, větší skupiny, kongresovou turistiku, sportovní pobyty (např. golf, cyklistika, fotbal na Kypru).

Nabízenou slevu lze uplatnit jen na nově zakoupené zájezdy (při skládání první zálohy). Slevu nelze kombinovat ani sčítat s jinými slevami (např. slevou za včasný nákup nebo věrnostní slevou či jinou zaměstnaneckou slevou).

ZDARMA nabízíme k zájezdům svozy na/z letiště v Praze z 88 míst ČR.

Dovolená pro děti až do věku 17 let (dle dané nabídky) jen za konečnou cenu 4.800 - 5.200 Kč minus slevový program! více informací zde: http://www.vtt.cz/informace/rodinna-vyzva

Katalog též zasíláme ZDARMA - objednat si ho můžete přes www.vtt.cz | Facebook | mailem info@vtt.cz nebo telefonicky 224 919 176, 542 210 736.

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.