Penzion Úsvit

Podkopná Lhota 111
763 18 Podkopná Lhota 111
 

10 % z ceny ubytování.

Ubytovací objekt Pension Úsvit je rodinný pension, který se nachází na rozmezí Hostýnsko-Vizovických vrchů v nadmořské výšce 586 m, v krásné a čisté přírodě, obklopen romantickou přírodou. Nedaleko od objektu se nachází výchozí turistické místo určené k poznávání blízkého okolí s množstvím dobře označených turistických tras.
Pension Úsvit je dobře dostupný v letním i zimním období. Je vhodný především pro rodinnou rekreaci nebo pro uzavřenou společnost. Domácí a slušné zacházení je samozřejmostí.

V domě jsou k dispozici tři kompletně zařízené a vybavené apartmány A-1, A-2, A-3 (apartmány A-1 a A-2 jsou bezbariérové), uzamykatelná místnost pro sportovní inventář (kola, lyže apod.). Parkování je možné v uzamykatelném dvoře podél domu.

Vlastní vaření v kompletně vybavené kuchyni, po domluvě s provozovatelem Pensionu Úsvit lze zajistit stravování.

Poloha pensionu umožňuje podnikat výlety do blízkého ojkolí i do vzdálenějších míst Valašska, Hostýnských a Vizovických vrchů, jakož i do přilehlých oblastí Moravského Slovácka a Hané. Nabízíme našim klientům výběr z 11 fakultativních výletů. V zimním období mohou klienti využívat tratě pro běžky, nebo lyžařského vleku v obci Trnava u Zlína (délka 500m), kde se provozuje i noční lyžování.

Pro všechny klienty je po domluvě možnost zajištění dopravy osob či zavazadel.

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.