CK Cekare

CK CEKARE
Antala Staška 22
140 00  Praha 4

Tel.: 222 232 494–5
e-mail: cekare@cekare.cz

6 % ze základní ceny zájezdu
Poskytnutá sleva se nevztahuje na tzv. "akční zájezdy" a cekaráčka.

Cestovní kancelář CEKARE začíná již 26. sezónu a zakládá si hlavně na vysoké kvalitě služeb a osobním přístupu ke klientovi.

Kromě lyžařských zájezdů  téměř po celé Francii vlastní dopravou a autobusem, nabízí také Italské a Rakouské Alpy, jak na týdenní, tak i oblíbené zkrácené pobyty.

Pro ty, kteří by si chtěli prodloužit léto nebo zažít aktivní dovolenou jsou připraveny zájezdy do jihovýchodní Asie. Jsou to cesty nejen do Kambodže s plavbami po Andamanském Moři, ale i do Vietnamu, Thajska nebo Mynamaru  (Barmy).

Zájezdy jsou šité na míru, zaměřené spíše na aktivní cestovatele – kola, kajaky, potápění, jachting, treky v džungli, ale i relax na pláži. To vše lze báječně spojit s poznáváním místní historie, památek, životního stylu, kulinářství a přírody.

Plavby v Andamanském moři patří k luxusním jachtařským zážitkům. V souostroví Mergui není výjimkou, pokud za dva týdny plavby nepotkáte žádnou jinou loď s turisty. O kilometry bílých, písčitých pláží se budete dělit jen s opičkami. Sešly se zde všechny ingredience perfektní dovolené - teplé moře, stabilní počasí, skvělé šnorchlování. Navíc, jako bonus, světoznámá thajská kuchyně a masáže.

Pokud by Vás zaujala naše nabídka, dozvíte se více na našich webových stránkách www.cekare.cz

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.