Blue Style k. s.

Danube House – Karolínská 1, 186 00 Praha 8 – Karlín
tel.: +420 226 036 036
e-mail: info@blue-style.cz

6% FIRST MINUTE                                    

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu

6% LAST MINUTE                            

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně

Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů na kmenových pobočkách CK Blue Style nebo při prodeji přes www.blue-style.cz. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.

Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.  Slevy se vztahují na osoby platící cenu za dospělou osobu (nelze tedy uplatnit na dětskou cenu či letenku) a na všechny doprovodné osoby platící cenu za dospělou osobu, které jsou  uvedené na jedné smlouvě o zájezdu spolu s osobou mající nárok na slevu a zároveň jsou spolu ubytování na jednom pokoji (osoba mající nárok na slevu = držitel zákaznické karty Pražské plynárenské) .

Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na tu část zájezdu, která je hrazena hotově nebo bankovním převodem. Neplatí tedy pro úhradu té části zájezdu, která je hrazena poukazy společností Sodexo, Cheque dejeuner, Edenred a případně dalších.

Upozornění: Před uplatnění této benefitní slevy jsou z konečné ceny nejprve odečteny případné další slevy např. slevy za stálého klienta, seniora apod.

POSTUP:

V případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách:

Klient se musí  prokázat zákaznickou kartou Pražské plynárenské

Cestovní kancelář Blue Style je na trhu již 19 let. Za tu dobu si v České republice vybudovala pozici třetího největšího specialisty na letecké dovolené.

V rámci pobytových zájezdů organizujeme zájezdy do více než dvaceti destinací, jejichž počet se každý rok zvyšuje. Dopřát si můžete také eurovíkendy, poznávací, golfové a mnohé další typy dovolených. V nabídce najdete také hotely určené pouze pro dospělé, nebo exkluzivní hotely s oblíbenými Croco kluby, kde se o vaše děti postarají profesionální česky mluvící animátoři.

Blue Style spolupracuje s více než 500 hotely, z nichž více než 100 najdete pouze u nás. Svoji dovolenou si můžete vyladit díky unikátnímu rezervačnímu systému, který umožňuje podrobné vyhledávání zájezdů podle nestandardních parametrů, jakými jsou např. slunečníky a lehátka zdarma, WiFi zdarma, animační programy v češtině, non-stop all inclusive servis, plážové osušky zdarma, relaxační zóny pro dospělé a mnohé další.

Vyzkoušejte si vyladit dovolenou na www.blue-style.cz.

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.