/// Vážení zákazníci kategorie velkoodběratelů, prohlášení zákazníka k zastropování cen od 1.1.2023 jsme pro vás připravili zde /// Informace k povinnosti zajištění dodávek plynu v mimořádné tržní situaci podle § 19g zákona č. 458/2000 Sb. naleznete zde. ///

Pro domácnosti v Praze a Středočeském kraji

Akční cena 159 Kč s DPH měsíčně

Vyčištění součástek a kontrola jednotlivých funkcí

Profesionální údržba pro delší životnost

Co zahrnuje pravidelná údržba?

Práce našeho technika začne demontáží hořáku, ventilátorů, spalovací komory a dalších komponentů. Prohlédne je, vyčistí a poskládá zpátky na místo. Následuje kontrola, že všechno funguje správně. Tlak, těsnost, ovládací a bezpečnostní prvky, odvod spalin. Také ověří tvrdost a PH topné vody, seřídí výkon a nastaví regulaci topných okruhů. Ve většině případů je hotovo za 90 minut.

Zajímá vás něco dalšího? Zkuste se podívat na nejčastější dotazy. Chci zkontrolovat kotel

Nechte servis vašeho kotle na nás. Nyní za 159 Kč měsíčně

Aby kotel dlouho vydržel, je potřeba servis provést přibližně jednou ročně. Termín budeme hlídat za vás a až bude čas, připomeneme se. Servisujeme plynové kondenzační kotle do výkonu 50 kW. Pokud by během servisu technik zjistil, že je potřeba provést opravu, domluví se s vámi na novém termínu. Opravy se hradí zvlášť a dochází k nim především u kotlů starších 7 let.

Odpovídáme na vaše nejčastější dotazy

Kdo může službu využít a jak probíhá?

Jak se mám starat o plynový kotel a co je povinné ze zákona?

Proč je důležité provádět servis každý rok?

Když si službu objednám, za jak dlouho přijedete? 

Jaké značky kotlů servisujete?  

Dostanu od vás potvrzení o servisu?

Kolik stojí servis kotle a proč za něj platím měsíčně? 

form2

Kontaktní
formulář

Náš specialista se vám ozve do druhého pracovního dne a společně se domluvíte na dalším postupu.

Informace o Vás
Zpracování osobních údajů
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské plynárenské, a.s.
©2002-2023 Pražská plynárenská , a.s | Podmínky používání webu