Vylosovali jsme výherce soutěže se Zákaznickou kartou Pražské plynárenské

Dne 5. 8. 2019 proběhlo losování výherců naší soutěže se Zákaznickou kartou, která probíhala v termínu od 1. března 2019 do 30. června 2019. Hrálo se o letecký poznávací zájezd pro dvě osoby na jihozápad USA od cestovní kanceláře ESO travel, vstupenky pro dvě osoby na Český ples – 1.2.2020 v Obecním domě či, zapůjčení vozu CNG na víkend a další ceny. Vylosováno bylo 15 šťastných výherců, které vyrozumíme jednotlivě. Všem děkujeme za účast a vylosovaným blahopřejeme.

 

1

Ladislav

Praha 4

2

Martina

Praha 9

3

Hana

Praha 8

4

Renata

Praha 9

5

Renata

Praha 5

6

Jana

Praha 10

7

Zdeňka

Praha 10

8

Stanislava

Praha 3

9

Markéta

Praha 10

10

Tereza

Hostivice

11

Linda

Praha 4

12

Albert

Praha 4

13

Jan

Praha 4

14

Alena

Praha 4

15

Lucie

Kutná Hora


Všem děkujeme za účast.

Zúčastnili jste se soutěže a nevyhráli? Nevadí, rozjíždíme další soutěž. V nejbližší době ji vyhlásíme a také bude o co hrát. Pro více informací sledujte naše internetové stránky www.ppas.cz a Facebook.

Pokud ještě nemáte Zákaznickou kartu, získejte ji zdarma na www.ppas.cz, nebo osobně v našich obchodních kancelářích.

 

Pražská plynárenská se ráda postará

Jsme online

V našem Zákaznickém portále získáte snadný přehled o Vaší smlouvě, platbách a zároveň zde řadu požadavků vyřídíte bez čekání „na pár kliknutí".

Přechod k nám nebo přepis smlouvy u nás také vyřídíte pohodlně online. Nyní navíc s možností získat bonus za přechod k nám od jiného dodavatele.
 

Máme něco navíc

Staráme se o Vaši bezpečnost. Rádi Vám bezplatně zapůjčíme detektor úniků plynu, kterým lze zkontrolovat možné netěsnosti na plynovém vedení nebo si u nás můžete zakoupit detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který by neměl chybět v žádné domácnosti s plynovými spotřebiči.

Snížit si můžete s námi také náklady na opravu nebo montáž vybraných spotřebičů díky našemu programu Zákaznická výhoda.

Jsme stabilní a féroví

Jsme dodavatelem energií už více než 120 let a plyn nebo elektřinu Vám za férové ceny rádi poskytneme na území celé České republiky. Patříme do vlastnictví hl. města Prahy, kde se staráme o celou distribuční síť zemního plynu. Jsme zde totiž dodavatelem poslední instance a postaráme se tak o Vás i v případech, kdy jiný dodavatel plynu zkrachuje nebo z jiného důvodu není schopen dodávat energie.