Exim Tours

Seznam značkových prodejen:

Arkády Pankrác 
Na Pankráci 86, Praha 4 14000, Po-Ne: 09.00–21.00, 
tel.: 241 093 250, eml.: arkady@exim.cz

OC DBK Budějovická 
Budějovická 1667/64, Praha 4, Po-Ne: 08.00–20.00,
tel.: 241 093 278, eml.: budejovicka@exim.cz

Babákova
Babákova 2390/2, Praha 11 14800, Po-Pá: 09:00-18:00, 
tel.: 241 090 790, eml.: babakova@exim.cz

OC Galerie Butovice 
Radlická 117, Praha 5 15000,  Po-Ne: 09.00–21.00,
tel.: 241 093 247, eml.: butovice@exim.cz

Nákupní centrum Fénix 
Freyova 945/35, Praha 9 19000, Po-Ne: 08.00–20.00,
tel.: 241 093 295, eml.: fenix@exim.cz

Francouzská 
Francouzská 30/172, Praha 2 12000,
Po-Pá: 08.00–18.00, tel.: 241 093 249, 
eml.: francouzska@exim.cz

 OC Novodvorská Plaza 
Novodvorská 994, Praha 4 14200,
Po-Ne: 09.00–21.00, 
tel.: 241 093 267, eml.: novodvorska@exim.cz

OC Nový Smíchov 
Plzeňská 8, Praha 5 15000, Po-Ne: 09.00–21.00,
tel.: 241 093 245, eml.: andel@exim.cz

Palmovka 
Zenklova 305/11, Praha 8 18000, 
Po-Pá: 08.30–18.00, So: 09.00–12.00,
tel.: 241 093 285, eml.: palmovka@exim.cz

Revoluční 
Revoluční 23, Praha 1 11000,
Po-Pá: 09.00–18.00, So: 9.00–12.00,
tel.: 241 093 244, eml.: revolucni@exim.cz

Václavské náměstí 
Václavské nám. 64/807, Praha 1 11000,
Po-Pá: 09.00–18.00
tel.: 241 093 246, eml.: vaclavak@exim.cz

OC Zličín 
Avion Shopping Park Praha a.s.,
Skandinávská 144/15a, 
Praha 5 15500, Po-Ne: 09.00–21.00,
tel.: 241 093 248, eml.: zlicin@exim.cz

OC Avion Shopping Park 
Skandinávská 2, Brno 61900, Po-Ne: 09.00–21.00,
tel.: 519 799 006, eml.: brno.avion@exim.cz

OC Campus 
Netroufalky 770/14, Brno 62500, Po-Ne: 08.00–20.00, 
tel.: 519 799 009, eml.: brno.campus@exim.cz

OC Vaňkovka 
Ve Vaňkovce 1/462, Brno 60200,
Po-So: 09.00–21.00, Ne: 10.00–20.00,
tel.: 519 799 000, eml.: brno@exim.cz

Plzeň - centrum 
Jungmannova 6, 30101, Po-Pá: 09.00–18.00, So: 09.00–12.00,
tel.: 378 771 000, eml.: plzen@exim.cz

Hypermarket Globus 
Chotíkov 385, Chotíkov u Plzně 33017, Po-Ne: 09.00–21.00,
tel.: 378 771 003, eml.: globus@exim.cz

OC Olympia 
Písecká 972/1, Plzeň 32600, Po-Ne: 09.00–21.00, 
tel.: 378 771 006, eml.: plzen.olympia@exim.cz

Ostrava – Forum Nová Karolina 
Jantarová 3344/4, Ostrava 2, Moravská Ostrava 70200,
Po-Ne: 9.00–21.00, tel.: 595 229 000, eml.: ostrava@exim.cz

Ostrava – AVION Shopping Park 
Rudná 114, Ostrava – Zábřeh, 700 30, Po-Ne: 08.00–21.00, 
tel.: 595 229 044, eml.: ostrava.avion@exim.cz

České Budějovice NC Géčko 
České Vrbné 2360, 37011, Po-Ne: 09.00–20.00, 
tel.: 389 779 000, eml.: budejovice@exim.cz

Děčín 
Čs. Legií 204/13, 40502, Po-Pá: 09.00–18.00,
So: 09.00–12.00, tel.: 477 759 000, eml.: decin@exim.cz

Frýdek Místek 
8. Pěšího pluku 2450, 73801, Po-Pá: 08.00–17.00, 
So: 09:00–12.00, tel.: 595 229 059, eml.: fm@exim.cz

Havířov 
Nám. Republiky 1521/1B, 73601,
Po-Pá: 09.00–18.00, 
tel.: 595 229 055, eml.: havirov@exim.cz

Hradec Králové 
S.K. Neumanna 489/11, 50002,
Po-Pá: 09.00–18.00, So: 09.00–12.00,
tel.: 499 979 970, eml.: hradec@exim.cz

Chomutov Hypermarket Globus 
Černovická 5430, 43003, Po-Ne: 09.00–21.00, 
tel.: 477 759 007, eml.: chomutov@exim.cz

Jihlava 
Matky Boží 9, 58601,
Po-Pá: 08.00–17.30,
tel.: 564 570 370, eml.: jihlava@exim.cz

Karlovy Vary 
Zeyerova 13, 36001,
Po-Pá: 08.30–18.00, So: 09.00–12.00, 
tel.: 354 779 000, eml.: vary@exim.cz

Kladno 
Central Kladno, Petra Bezruče 3388, 27201, 
Po-Ne: 09.00–20.00, tel.: 311 909 090,
eml.: kladno@exim.cz

Kolín OC Futurum 
Rorejcova 906, 28002, Po-Ne: 09.00–21.00,
tel.: 311 909 093, eml.: kolin@exim.cz

Liberec 
Soukenné náměstí 2a/669, 46001,
Po-Pá: 09.00–18.00, So: 09.00–12.00,
tel.: 487 379 000, eml.: liberec@exim.cz

Liberec – OC Nisa  
České Mládeže 456, 46003, Po-Ne: 08.00–20.00, 
tel.: 487 379 005, eml.: liberec.nisa@exim.cz

Mladá Boleslav, Bondy centrum 
Tř. Václava Klementa 1459, 29301,
Po-Ne: 09.00–21.00, 
tel.: 311 909 096, eml.: boleslav@exim.cz

Olomouc 
OC Galerie Šantovka, Polská 1, 77900,
Po-Ne: 09.00–21.00, tel.: 581 580 380,
eml.: olomouc@exim.cz

Opava OC Breda & Weinstein 
U Fortny 49/10, 74601, Po-Ne: 09.00–21.00, 
tel.: 595 229 070, eml.: opava@exim.cz

Pardubice 
Třída Míru 97, 530 02,
Po-Pá: 08.30–17.30, So: 09.00–12.00, 
tel.: 467 774 000, eml.: pardubice@exim.cz

Tábor 
9. května 620, 39002,
Po-Pá: 08.00–17.30, So: 09.00–12.00, 
tel.: 389 779 005, eml.: tabor@exim.cz

Teplice 
OC GALERIE Teplice, Nám. Svobody 3316, 415 01,
Po-Ne: 09.00–20.00, tel.: 477 759 004, 
eml.: teplice@exim.cz

Trutnov 
Bulharská 59, 54101,
Po-Pá: 08.30–17.30, So: 09.00–12.00, 
tel.: 499 979 975, eml.: trutnov@exim.cz

Zlín OC Čepkov 
Tyršovo nábř. 5496, 76001, 
Po-Ne: 09.00–20.00, tel.: 572 779 000,
eml.: zlin@exim.cz

Pro období od 1. 2. 2018 je výše slev v rámci slevového programu zájezdů pořádaných EXIM TROURS a. s. následující:

> Letecké zájezdy – katalogové ceny bez slev  15%
> Uvedenou slevu nelze kombinovat s nabídkou „FIRST MINUTE“ a dalšími slevovými akcemi   
> LAST MINUTE  – Letecké zájezdy a dynamický produkt*  5% *(označení u pořadatele pod kódem YEC)    
> Zájezdy z katalogu Dovolená autem, Lyžování, Eurovíkendy, Fly and Sleep   3%

O slevu lze zažádat nejpozději při rezervaci zájezdu před sepsáním smlouvy o zájezdu, a to na všech značkových prodejnách EXIM TOURS a.s., u našich EXIM partnerů a následně i v celé prodejní síti provizních prodejců.
Slevu lze uznat i z příplatků za SGL pokoj, hlavní budovu, All inclusive nebo výhled na moře. Slevu lze kombinovat s bonusem z karty stálého zákazníka a s dárkovým poukazem.
Slevy není možné uplatnit na dětské ceny, na nákup pouze letenky, nelze je kombinovat s jinými slevami, benefity či marketingovými akcemi.
Seznam značkových prodejen a EXIM partnerů naleznete ve všech katalozích a na webových stránkách www.eximtours.cz. Stejně tak lze slevu uplatnit při online objednávkách na online@exim.cz či na telefonické lince 841 115 115.
 

Exim tours - největší česká cestovní kancelář specializující se především na letecké zájezdy do destinace:

Řecko, Tunisko, Turecko, Egypt, Španělsko, Bulharsko, Itálie, Maroko, Spojené Arabské Emiráty, Dominikánská republika, Kuba, Kapverdské ostrovy, venezuelská Isla Margarita, Mexiko, Keňa, Zanzibar a Jamajka.

Seznamte se s nabídkou naší cestovní kanceláře a zjistíte, že na dovolenou s námi můžete vycestovat skutečně v duchu našeho hesla: Cestování za ty nejvýhodnější ceny.


Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.